WeCreativez WhatsApp Support
7/24 Saat Whatsapp üzerinden satın alma ve bozdurma işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Merhaba, ben Betül size nasıl yardımcı olabilirim?

Cashlib

Rate this post

Cashlib


Cashlib İle Ön Ödemeli Alışveriş

Cahlib - Cashlib Kart - Cashlib Bozdurma - Cashlib Logo

Cashlib, internet ortamında kredi kartına ihtiyaç duyulmadan yapılan tüm alışverişlerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Özellikle, e-ticaret sisteminin gelişmesi ile beraber internette yapılan alışverişler de giderek artmıştır. Fakat sanal ortamda alışveriş yapmak çoğu kişi için riskli görülmektedir. Bazı kişiler de kredi kartı kullanmadıklarından dolayı e-ticaret sistemlerinden yararlanamamaktadır. Bu düşünce ile yola çıkan firmalar sanal alışverişlerde kullanılabilen ön ödemeli kartlar oluşturmuştur. Ön ödeme kartlar da ihtiyaç duyulan tüm güveni kullanıcılara sağlamakla birlikte farklı avantajlar da yaratmaktadır.

Cashlib Nedir?

Cashlib kart, internet üzerinden yapılan alışverişlerde kullanılan ve herhangi bir banka kartına ihtiyaç duymayan alışveriş yapılmasını sağlayan sanal bir karttır. Ön ödemeli kart gerçek anlamda bir kart değildir. Yani banka kartları ile benzer durumda değildir. Yalnızca kullanım ve çalışma açısından banka kartlarına benzerlik gösterir. Online alışverişler için kullanılan ön ödeme kartı güvenli alışveriş imkanı sunduğu için kullanıcı sayısını da artırmıştır. Ön ödemeli kart, hem güvenilir hem de kolaylığı sayesinde her geçen gün oyun siteleri başta olmak üzere sanal ortamda tercih edilmektedir. Ön ödeme kartı yalnızca 16 haneden oluşan bir kart numarasına sahiptir. Kart numarası ve kart alımında verilen kod ile beraber farklı pek çok sitede rahatlıkla alışveriş yapılabilmektedir.

Cashlib kart genellikle güvenlik açısından tercih edilen bir kart türüdür. İnternet ortamında artan dolandırıcılık durumlarına karşı ön ödeme kartı bir nevi kalkan görevi görür. Özellikle kişisel bilgi paylaşımının önüne geçilmesi konusunda ön ödeme kartı oldukça büyük avantaj sağlar.

Cashlib Nasıl Satın Alınır?

Cashlib kart satın alma işlemleri kartın ana bayilikleri üzerinden yapılmaktadır. Bayilik web sitesine gelerek, buradan ilgili müşteri temsilcilerinden satın alma işlemleri ile ilgili haftanın 7 günü 24 saat boyunca kolaylıkla hizmet alabilirsiniz. Ayrıca, satın alma işlemlerini online destek hattından yararlanarak da yapabilirsiniz. Kart kullanımı ve kart türü için tercih edilecek olan kart belirlendikten sonra o günkü kur üzerinden kart satın alma işlemi yapılır. Ön ödeme kartlar Euro para cinsinden değerlendirilmektedir. Bu nedenle kart tercih edilmeden önce mutlaka Euro kuruna ve kart türlerine de bakmak gerekir. Kart türü belirlendikten sonra dilediğiniz kart türünü müşteri temsilcilerine ileterek, oldukça kısa sürede kart satın alma işlemini yapabilirsiniz. Kart almak için kişisel bilgilerinizi paylaşmak zorunda kalmazsınız. Havale ya da EFT seçenekleri ile seçmiş olduğunuz kartı kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Cashlib Nerelerde Kullanılır?

Ön ödemeli kart yeni bir sanal ödeme kartı olmakla beraber kullanıcı sayısı oldukça fazladır. Ön ödemeli kartlar genellikle web tabanlı oyun sitelerinde tercih edilmektedir. Kişisel bilgi paylaşımını engelleyen ve dolandırıcılık durumlarına müsaade etmeyen ön ödemeli kart, pek çok oyun sitesinde kullanılır. Oyun içi eşya ve üyelik alımlarına olanak tanıyan kart, son zamanlarda bazı yurt dışı kaynaklı oyunlarda da kullanılmaktadır. Yalnızca oyun alanında değil, aynı zamanda e-ticaret sitelerinde giyim ya da diğer alışverişlerde de kendisine yer bulabilmiştir.

Cashlib ön ödeme kartı sanal ortamda hızla yayılmaktadır. Oyun siteleri başta olmak üzere giyim, gıda ve elektronik eşya alımlarında da sıklıkla tercih edilmektedir. Yurt içi ve yurt dışı e-ticaret firmalarında ödeme aracı olarak tercih edilen ön ödemeli kartlar, gün geçtikçe daha fazla kullanıcıya sahip olmaktadır.

Cashlib Bozdurma

Ön ödemeli kartlar ödeme yapabildikleri gibi kişilerin nakit ihtiyaçlarını da gidermektedir. Özellikle, kart içerisinde yer alan bakiyenin kullanılmaması durumunda bayilik müşteri temsilcileri ile görüşerek anında kart içerisindeki tutarı hesabınıza aktarabilirsiniz. Hesaba aktarma ve kart bozdurma durumlarında herhangi bir kişisel bilgi paylaşımı da söz konusu olmamaktadır. Yalnızca kart içerisindeki bakiyenin aktarılmasını istediğiniz tutarı müşteri temsilcilerine iletmeniz ve ardından IBAN numarasını vermeniz yeterli olacaktır.

Oldukça pratik bir yöntem sonrasında anında hesabınızda yer alan tutar kendi banka hesabınıza aktarılacaktır. Bu işlem ortalama olarak 15 dakika kadar sürmektedir. Ayrıca, ön ödeme kartınız içerisinde yer alan tutarı 7 gün 24 saat boyunca bozdurma işlemine sokabilirsiniz. Gün içerisinde banka durumuna göre istediğiniz tutar anında hesabınıza yatacaktır. Tüm bunlarla beraber kart içerisinde yer alan bakiye Euro para cinsinden hesaplandığı için öncelikle o günkü kuru baz alarak bozdurma işlemi yapmanız tavsiye edilir. Aksi halde daha düşük kurla bozdurma işlemi yapabilirsiniz.

Footer
5 (100%) 8 vote[s]

Mobil uygulamamızı ÜCRETSİZ indirin GÜVENDE kalın!


Site site gezip dolandırılmayın güvenilir mobil uygulamanızı indirin. Güvenilir alışveriş aracı olan mobil uygulamamız her an elinizin altında olsun tek tıkla kolayca satın alma işlemini güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirin.
Paykasa Apple Uygulama - Paykasa App - Paykasa App Store
Paykasa Android - Paykasa Android Uygulama - Paykasa Play Store

© Virtual Payment Systems, 2019 All Rights Reserved