WeCreativez WhatsApp Support
7/24 Saat Whatsapp üzerinden satın alma ve bozdurma işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Merhaba, ben Betül size nasıl yardımcı olabilirim?

Jeton Kart

Jeton Kart


Ucuz Jeton Almanın En Kolay Yolu

Jeton - Jeton Kart - Jeton Kart Logo

Jeton kart satış temsilcisi. İnternetten yapılacak alışverişlerin daha güvenli hale getirilmesi için kullanılan ön ödemeli kart sistemi, kişisel bilgilerinizin başkalarının eline geçmesine önlem sunmaktadır. Alışveriş yapılmak istendiğinde 16 haneli bu kart özel güvenlik sistemleri dahilinde kolayca müşteri temsilcisine bağlanarak elde edilebilmektedir. 7/24 elde edilen bu kart sayesinde, sürekli güncellenen döviz kuru üzerinden farklı paketler içerisinden bir seçim yaparak, dilediğiniz miktarlarda yükleme sağlayabilirsiniz. Özellikle kredi kartı ya da banka kartında olduğu gibi herhangi bir kesinti yaşanmadığı için, ucuz jeton kart al fırsatını değerlendirerek çok daha uygun fiyatlarla bu karta sahip olma şansı yakalanabilmektedir. İnternet üzerinden kişisel bilgi dolandırıcılığı günümüzde banka kartı veya kredi kartıyla yapılan alışverişlerde çok fazla yaşanmaktadır. Bilgisayar korsanlarının ele geçirdiği kişisel bilgiler kolayca kullanılabilmekte ve kartın limiti tamamen boşaltılmaktadır. Bu yüzden hiçbir kişisel bilginin sunulmadığı bu ön ödemeli kart sayesinde, rahatlıkla bütün farklı alışverişlerinde ürün ya da hizmetlerden faydalanılmaktadır.

Ucuz Jeton Alım İmkanı

Oldukça kolay bir süreç içerisinde temin edilebilecek olan bu ön ödemeli sanal kart, site bünyesinde müşteri temsilcisine bağlanarak gerçekleştirilebilmektedir. Özel hiçbir kesinti yaşanmadan ve çok daha ucuz jeton al seçeneği dahilinde elde edilebilecek bu 16 haneli kart, internet ortamında güvenle alışveriş yapmanın yolunu açıyor. Farklı iletişim yolları ile müşteri temsilcilerine bağlanarak ödeme yapılacak bankaları öğrenebilir, banka havale yoluyla hiçbir kişisel bilgi sunulmadan kart elde edebilirsiniz. Değişik paketlerde hazırlanmış seçenekler arasından bir tercih gerçekleştirmek suretiyle, döviz kurunun en güncel hali üzerinden dilediğiniz miktarı karta yükletebilirsiniz.

Kontrolü Aşmadan Güvenle Alışveriş Fırsatı

İnternet üzerinde belirli bir ürüne odaklanmışsanız, bu konuda sanal kart sistemini kullanabilir ve kafanızda oluşan limiti aşmadan kendinizi kontrol altında tutabilirsiniz. Nitekim jeton kart içerisinde yüklediğiniz miktar tükendiği zaman otomatik olarak 16 haneli numara iptal edilmiş sayılır. Daha sonra tekrar site üzerinden müşteri temsilcilerinden, yeni 16 haneli numarayı alarak tekrar dilediğiniz miktarlarda yükleme yapabilir; alışverişe devam edebilirsiniz. Bu da limitinizi kontrol etmenize fırsat sunmaktadır. Bunu değerlendirmek için hemen site üzerinden müşteri temsilcisine bağlanarak ucuz jeton kart al seçeneğiyle farklı siteler üzerinden alışverişe başlayabilirsiniz.

Dünyanın En Güvenilir Alışveriş Platformu

İnternet dünyasında her geçen gün daha geniş platform altında farklı sitelerde kullanım imkanı vermeye başlayan bu ön ödemeli sanal kart üzerinden, güvenilir şekilde alışveriş şansını değerlendirebilirsiniz. Özellikle günümüz teknolojisi birçok farklı olumlu getiriyi sunarken, aynı zamanda bilgisayar korsanlarının kişisel bilgileri ele geçirmesi nedeniyle büyük kayıplara da sebep olabilmektedir. Bu yüzden hem kişisel bilgileri korumak hem de internet üzerinden alışveriş gerçekleştirmek için, sanal kart sistemini güvenle değerlendirebilirsiniz.

Lütfen sitemizi başka domain adı altında reklamlarda görürseniz bizim olduğunu teyit etmeden alışveriş gerçekleştirmeyin ve bizi bu konuda bilgilendirin. Dolandırıcı olan şahıslar güvenilir siteleri kopyalayıp reklam vermekteler lütfen bu konuda sizden ricamız dikkatli olmanız.

Mobil uygulamamızı ÜCRETSİZ indirin GÜVENDE kalın!


Site site gezip dolandırılmayın güvenilir mobil uygulamanızı indirin. Güvenilir alışveriş aracı olan mobil uygulamamız her an elinizin altında olsun tek tıkla kolayca satın alma işlemini güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirin.
Paykasa Apple Uygulama - Paykasa App - Paykasa App Store
Paykasa Android - Paykasa Android Uygulama - Paykasa Play Store

© Virtual Payment Systems, 2019 All Rights Reserved