WeCreativez WhatsApp Support
7/24 Saat Whatsapp üzerinden satın alma ve bozdurma işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Merhaba, ben Betül size nasıl yardımcı olabilirim?

Otopay

Otopay


Otopay Kart Nedir?

Otopay - Otopay Kart Logo - Otopay Satın Al - Otopay Bozdurma

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde güvenliği sağlamak adına otopay kullanılmaktadır. Özellikle son dönemlerde sanal alışveriş sitelerinin ve buna benzer bazı sitelerin güvenliğinden emin olmadığımız zaman hesap bilgilerimizi paylaşmaktan çekiniriz. Bu kart sayesinde ise alışveriş yapmak için kişisel bilgilerimizi paylaşmaya gerek kalmamaktadır. İçine para yüklemeye ve çekmeye yarayan güvenli bir kart çeşidi olduğunu söylemek mümkündür. Bu kart sayesinde belirlemiş olduğunuz limit kadar para yükleyebilir, belirlenen limite göre alışveriş yapabilirsiniz.

Üstelik tüm bunları güvenle yapma imkanına sahip olduğunuzu söylemek mümkündür. Aslında teknolojik ya da elektronik kart niteliği taşıyan bu kart bir tür ödeme kartıdır. Aslında bir tür yeni nesil kart olduğunu söyleyebiliriz. Hesap bilgilerinin güvenliğini sağlamak adına da oluşturulmuş garanti sistemdir. Kartı satın alma işlemi ön ödeme yöntemi ile gerçekleşmektedir. Kartın hizmet anlayışı ve ödeme sistemi oldukça kalitelidir.

Standartların üstünde bir ödeme sistemi geliştirmiş olan bu otopay kart sayesinde sosyal platformlarda ve alışveriş sitelerindeki yerinizi çekinmeden alabilirsiniz. Hızlı ve güvenli alışveriş yapmak isteyenler genellikle sitelerde 3D secure yöntemini tercih etmekteydi. Bu yöntem ne kadar tercih edilirse edilsin dolandırıcılıkların önüne geçemedi. Özellikle güvenilir olup olmadığına emin olmadığımız sitelerde kart bilgilerimizi paylaşmak istemediğimiz için ödeme veya alışveriş yapamayabilirsiniz. Bu durumu önlemek adına kendinize bir ödeme kartı edinerek güvenliğinizi sağlamalısınız.

Nasıl Satın Alınır?

Online ödeme sistemi sayesinde büyük avantajlar sağlayan otopay kart, hızlı ve pratik bir şekilde satın alınabilir. Bilgi paylaşmakla uğraşmadan hızlı alışveriş imkanı sunan bu elektronik kart, satın alma işlemi gerçekleştirilen güvenilir bir siteden kolaylıkla temin edilebilir. Ödeme kartları hakkında bilgi veren nitelikte güvenilir bir siteye üye olarak ilk adımı atabilirsiniz. Bu aşamadan sonra kart satın almak için kişisel bilgileriniz doldurmanız gerekmektedir. İsim soy isim gibi bilgilerden oluşan formu doldurmanız gerekmektedir.

Daha sonra ise sitede belirtilen kartın bedelini havale ya da EFT yolu ile ödeyebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra kartınızın dijital kodu mesaj yoluyla telefonunuza iletilecektir. Bu kodu kullanarak anında alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. İsterseniz talep ettiğiniz kart adresinize gelecektir. Böylece kartınızdan para çekme, para yatırma gibi işlemleri de gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı bilgilerini paylaşmak istemeyenler ve kredi kartı kullanmayı desteklemeyenler için üstün imkanlar sunan bu dijital nitelikteki kartı temin etmek bu kadar kolay. Artık sanal alışverişlerinizi hızlı ve güvenli olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Otopay Nerede Kullanılır?

Gün geçtikçe piyasadaki dolandırıcı sayısı da artmaktadır. Bu dolandırıcıların özellikle fayda sağlayabildiği alan ise kişilerin banka veya kredi kartlarıdır. Özellikle sanal sitelerde paylaşılan bilgiler zamanla farklı problemlere yol açmaktadır. Bilmediğimiz bir siteden beğendiğimiz bir ürünü alıp almama konusunda kararsız kalınan anlar mutlaka olmuştur. İşte bu noktada imdadınıza yetişen bir tür elektronik karttır. Sanal alışveriş sitelerinden hiç düşünmeden sadece dijital bir kod kullanarak dilediğiniz kadar alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca online oyunlar üzerinden yapılan alışverişler de bu ödeme sistemine dahil edilebilir.

Oyunların güvenilirliği de her zaman sorgulanan unsurlardan biri olmuştur. Hatta pek çokları bağlandıkları bir oyunda dahi alışveriş yapmaktan çekinmektedir. Ancak elektronik kartınızla saniyeler içinde ve güvenle işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Tamamen güvenli olan bu kart yüklü miktarda olan paranızın banka ya da kredi kartınızda kalmasını istemediğiniz durumlarda kullanılabilir. Genellikle banka kartları, çalınması halinde büyük risk taşımaktadır. Kişisel bilgiler ve kart bilgileri içermediği için güvenlik sorunu yaşanmaz.

Bu sebeple yüklü miktarda paranız olsa dahi kartınızın çalınması halinde dijital kodunuz ile anında hesabınıza paranızı aktarabilirsiniz. Genellikle online alışveriş güvenliği için geliştirilmiş olan bu kartların normal alışverişlerde kullanılmasının ise herhangi bir sakıncası yoktur. Elektronik kartınızı hemen temin edin, güvenli alışveriş yapmanın tadını çıkarın. Otopay kart hakkında ayrıntılı fikir sahibi olmak adına canlı destek hattı ile iletişime geçebilir, gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Nasıl Bozdurulur?

Güvenli alışverişin durağı olan otopay kart, dijital kod ile kısa sürede alışveriş yapmanıza olanak tanımaktadır. Bu elektronik kartlar ön ödeme sitemi ile internet üzerinden kolayca satın alınmaktadır. Dilediğiniz zaman ise bu kartların bozdurma şansı bulunmaktadır. Peki, bozdurma ne demektir? Nasıl gerçekleştirilir? Kartı alırken de nasıl faydalanabileceğiniz aklınızdan elbette geçmiştir. Kartı bozdurmak güvenli ve kısa bir işlemdir. İnternet üzerinde sadece bir kaç dakikanızı harcayarak kısa sürede bozdurabilirsiniz. Öncelikle karta alışveriş yaparken belli bir harcama yapmış olabilirsiniz. Bu harcamadan sonra geri kalan paranın başka bir banka hesabınıza aktarılmasını istiyorsanız bu duruma bozdurma adı veriliyor. Bu işlem için canlı destek hattı ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Canlı destek hattı oldukça hızlı ve pratik çalışmaktadır. Bu sebeple herhangi bir sorun yaşanmayacağının garantisi verilmektedir. Canlı destek hattı ile gerçekleştirdiğiniz görüşme sırasında otopay bozdurma işlemi için istediğiniz miktarı belirtmelisiniz. Bilgilerinizi verdikten sonra miktar hesabınıza aktarılmaktadır. Bu işlem sadece iki dakikanızı almaktadır. Ancak işlem ücreti de söz konusu olduğu için hesaptaki paranın aynısı diğer hesaba geçmez. Bir miktar azalma gerçekleşecektir. Hakkında soru ve görüşlerinizi iletmek adına canlı destek hattını her an arayabilirsiniz yada iletişim sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylece sanal kartınızla ilgili her türlü sorun hızlı ve güvenli bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Siz de elektronik kartınızı edinin, güvenle alışveriş yapmanın zevkini çıkarın.

Mobil uygulamamızı ÜCRETSİZ indirin GÜVENDE kalın!


Site site gezip dolandırılmayın güvenilir mobil uygulamanızı indirin. Güvenilir alışveriş aracı olan mobil uygulamamız her an elinizin altında olsun tek tıkla kolayca satın alma işlemini güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirin.
Paykasa Apple Uygulama - Paykasa App - Paykasa App Store
Paykasa Android - Paykasa Android Uygulama - Paykasa Play Store

© Virtual Payment Systems, 2019 All Rights Reserved