WeCreativez WhatsApp Support
7/24 Saat Whatsapp üzerinden satın alma ve bozdurma işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Merhaba, ben Betül size nasıl yardımcı olabilirim?

Paykasa Bozdurma

Paykasa Bozdurma


Paykasa Bozdurma İşlemi Nedir?

Paykasa Bozdurma - Paykasa Bozum - Paykasa Boz

Paykasa bozdurma işlemi. İnternet ortamı üzerinden elektronik eşya veya farklı ürünlerin satın alınması amacıyla kullanılan sanal kart, beraberinde paykasa bozdurma işlemini ortaya koyuyor. Her geçen gün hızla gelişen teknoloji, beraberinde insan hayatının daha kolay hale gelmesini de sağlamıştır. Mağaza veya marketlere gitmeden cep telefonu veya bilgisayar kullanarak, alışveriş yapmamızı mümkün kılan alışveriş siteleri, son yıllarda sıkça tercih edilmektedir. Ancak internet sitelerinde kullanılan kredi kartı ya da hesap kartları, kişilerin dolandırılmasına da yol açıyor. Bilgilerin ele geçirilmesi sonucunda kartlardaki bakiyelerin yok edilmesi, insanların mağdur olmasına neden olmaktadır. Bahsedilen nedenlerden dolayı hayatımıza girmiş olan sanal kart, genel olarak sanal kart olarak tercih edilmektedir. İçerisine yüklenen özel bakiyeler sonucunda tek kullanımlık olarak alışveriş yapmayı sağlamakta olan kod bozum işlemleri ile birlikte, daha fazla avantajları da insanlara sunmaktadır. Paykasa bozum avantajıyla kalan bakiyenizi anlaşmalı bankanıza bozdurma işlemi yaparak alabilirsiniz. Bozdurma işlemi güvenilir sitelerde online olarak yapılmaktadır. Güvenilir bozdurma işlemi için aşağıda sizlere aktardığımız unsurlara dikkat ediniz.

Bozum İşlemi Nasıl Yapılır?

İstenilen saat aralıklarında ve günlerde, sorunsuz şekilde gerçekleştirilebilecek olan paykasa bozdurma işlemi, güncel kur fiyatlarına göre bozum işleminden geçmektedir. Belirlenmiş olan özel limitler doğrultusunda sunmuş olduğumuz cüzdan kodları, Euro üzerinden satılmaktadır. Yaklaşık olarak 3 ile 5 dakika süre içerisinde bildirilmiş olan kodlar, kullanım sonrasında geçerli olmamaktadır. Buna göre tek seferlik alışveriş yapmamızı sağlayan kart içerisinde bakiyeler kalabilmektedir. Yaptığınız alışverişler sonrasında hesaplarda kalan bakiyeler, canlı destek bölümümüzden sorunsuz şekilde hesaplarınıza aktarılabilmektedir.

Canlı destek üzerinden yapılan görüşmelerde, size özel sunulan cüzdan kodunu belirtmeniz gerekir. Canlı destek üzerindeki personellerimize belirttiğiniz cüzdan kodu ardından farklı bilgileri de vermeniz gerekir. Bahsedilen farklı bilgilerden birisi de hesap numara bilgilerinizdir. Hesap numara bilgilerinizi doğru ve eksiksiz şekilde belirtmeniz, bakiyelerinizin hatasız olarak aktarılmasını sağlayacaktır. Paykasa kodu ve hesap bilgilerinin verilmesi sonrasında, en geç 30 dakika gibi kısa süre içerisinde, bakiye bozma işlemi tamamlanmaktadır. Özel ekibimiz tarafınca sanal kartlarda kalan bakiyeleriniz, belirttiğiniz hesap bilgilerine geçirilmektedir.

Bozdurma Kuru Nasıl Belirlenir?

Türk Lirası üzerinden satışa sunulmayan sistem, güncel analiz ve takip yapılarak belirlenmektedir. Güncel döviz kuru üzerinden anlık takip sonucunda belirlenmekte olan paykasa kart fiyatları, buna göre farklı zaman dilimleri için farklılık gösterebilmektedir. Bilgisayar oyunu, teknolojik aletler ve anlaşmalı farklı ürünleri hiçbir bilgi paylaşılmaksızın, internet ortamından satın alabilmenizi sağlayan sanal kart bozma ayrıcalıklarını da sunuyor. Güncel piyasalara uygun şekilde belirlenen kart limitleri, özel kodlar sayesinde tek seferlik kullanım hakkına sahip olmaktadır. Paykasa satın alımı için, ilk olarak canlı destek bölümünden müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmeniz gerek ve daha sonrasında satın alma işlemine geçiş yapmanız gerekir. Ardından kendi isteğinize uygun olan bakiyeyi seçerek, ödemeyi yapmanız gerekir. Eft  ya da havale ile yapabileceğiniz ödeme sonrası, müşteri canlı destek üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Site adresimiz üzerinden istenilen zaman dilimlerinde satın alınabilecek olan paykasa bozdurma seçenekleri bölümünden de, sorunsuz şekilde bakiyeler hesaplara aktarılabilmektedir.

Fiyatlar kısmına gelerek, karta yüklemeniz gereken limitleri ve fiyatları görebilmeniz mümkündür. Alt kısımda yer alan satın al ibareleri ile ödemek istediğiniz kart seçeneğini belirtmeniz durumunda, sorunsuz şekilde alım yapılabilmektedir. Düşünülenin aksine kart olarak kullanılmayan sanal kart, sunduğumuz özel kodlar sayesinde, çeşitli sitelerde girilerek kullanılmaktadır. Tek kullanım özelliğine sahip paykasa satın alım işlemlerinde 10 Euro, 20 Euro, 40 Euro, 50 Euro ve katları bakiyeler sınırlandırılmıştır. Bunlardan ayrı olarak yüksek alışveriş yapacak olan kişiler için 5000 Euro yüksek limiti olan uygulamada daha fazla limit yer almamaktadır. İsteğe bağlı olarak, farklı kişilere para gönderme olanağı da bulunmaktadır.

Bozdurma Nerelerde Yapılır?

Güncel döviz kurunun takip edilerek, paykasa kart bozum işlemini sağlayabilecek olduğunuz en güvenilir siteler arama motorlarında paykasa bozum kelimesinde üst sıralarda yer alan sitelerdir. Virtual card sales olarak müşterilerimize satışını yapmış olduğumuz sanal kartlar için bozum imkanı da sunmaktayız. Satın alma işlemi kadar bozdurma işlemi de oldukça kolay ve güvenilirdir tabi işlem bizim sitemizde ve bizim tarafımızdan gerçekleştirildiği takdirde. Her sektörde olduğu gibi sanal kart sektöründe de dolandırıcılar vardır 16 haneli kodunuzu bozdurma işlemi için alıp daha sonra sizi tüm iletişim kanallarından engellemektedir.

Şunlara Dikkat Etmelisiniz.

  • Paykasa Bozdurma işlemi için mümkün oldukça yüksek güvenlikli SSL sertifikasına sahip siteleri tercih edin.
  • Kopya ve basit sitelerden bozum işlemi yapmayınız.
  • Arama motorlarında sıralamada olmayan sitelere dikkat edin.
  • Yüksek paykasa bozum kuru veren sitelere dikkat edin.
  • Organik sıralama yerine reklam veren sitelere dikkat edin.

Neden organik aramalardaki siteleri tercih edecek olursanız sorunuzu şu şekilde cevaplayabiliriz. Organik sıralamada olan siteler organik sıralamayı elde edebilmek için bir takım maliyetli çalışmalara yapmaktadır. Reklam veren siteler gibi domain “alan adı” sık sık değiştirme imkanları yoktur ve whois bilgileri açıktır.

Yüzlerce Platformda Ödeme Yöntemi

Her ne kadar ülkemizde adı yeni duyulmuş olsa da, uzun sürelerdir farklı dünya ülkelerinde tercih edilen sanal cüzdan, geniş alanlarda kullanılabilmektedir. Özellikle çoklu oyunculu olarak satışa sunulan pek çok farklı online oyunlar için ideal olan sanal kart, anlaşmalı sitelerde kullanılmaktadır. Tüm dünyada milyonlarca oyuncuya sahip olan CS: GO oyunu için gerekli olan paket ve item alımlarında kullanım mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra özel anlaşmalı şirket ya da firmaların üretmiş oldukları ürünler içinde sanal kart kullanımı sorunsuz şekilde yapılmaktadır. Günümüzde Facebook, Twitter ve İnstagram platformları içinde tercih edilen ödeme yöntemi, kullanıcıların güvenli ödeme yöntemi olarak biliniyor. İnstagram, Twitter ya da Facebook kullanıcıları için daha çok takipçi hizmeti veren şirketlerde kullanılabilen kart, yalnızca site üzerinde belirtildiği yerlerde geçerlidir.

Paykasa kart bozdurma işlemi için müşteri temsilcilerimiz 7 gün 24 saat canlı destek hizmeti vermektedir.

Mobil uygulamamızı ÜCRETSİZ indirin GÜVENDE kalın!


Site site gezip dolandırılmayın güvenilir mobil uygulamanızı indirin. Güvenilir alışveriş aracı olan mobil uygulamamız her an elinizin altında olsun tek tıkla kolayca satın alma işlemini güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirin.
Paykasa Apple Uygulama - Paykasa App - Paykasa App Store
Paykasa Android - Paykasa Android Uygulama - Paykasa Play Store

© Virtual Payment Systems, 2019 All Rights Reserved