WeCreativez WhatsApp Support
7/24 Saat Whatsapp üzerinden satın alma ve bozdurma işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Merhaba, ben Betül size nasıl yardımcı olabilirim?

Paykasa Fiyatları

Paykasa Fiyatları

Paykasa Fiyatları

Paykasa fiyatları nasıl belirlenir? İnternette güvenli alışveriş yapmak isteyenlerin tercihi paykasa gibi ön ödemeli yöntemler oluyor. Kart bilgilerini, kişisel bilgilerini internet ortamında vermek istemeyenler bu ödeme yöntemine yöneliyorlar. Hızlı ve güvenli şekilde alışverişlerini tamamlıyorlar. Kartlar tek kullanımlık ve limitli olduğundan çalınma ve limit aşımı stresi yaşamıyorlar.

Ön Ödemeli Sistem Nasıl Kullanılıyor?

Resmi yetkili sitelerden birine girerek kaç liralık kart almak istiyorsanız belirliyorsunuz. Ödemeyi yaptıktan sonra hesabınız oluşuyor. Alışverişlerinizde kullanmanız için 16 haneli bir numara veriliyor. Bu numarayı kimseyle paylaşmayın. Bir hafta içinde de kartınız postayla adresinize gelecektir.

Ön ödeme kabul eden bütün sitelerde kullanabilirsiniz. Almak istediğiniz ürünü belirlediğinizde ödeme seçeneğinizi seçiyorsunuz. Ödeme formuna, size verilen 16 haneli kodu giriyorsunuz. Herhangi bir kişisel bilgi paylaşmadan alışverişinizi güvenle tamamlamış oluyorsunuz. Kart tek kullanımlık olduğundan alışveriş sonunda kullanımı bitiyor.

Paykasa Fiyatları

Bu uygulama İngiltere çıkışlı olduğu için fiyatlar Euro bazlıdır. Kartlar; 10, 15, 20, 25, 30, 50, 60, 70, 80, 100, 150, 200, 250, 500, 1000 Euro olarak satılır. Ekonomik nedenlerden dolayı Euro’nun artması veya azalması paykasa fiyatları üzerinde de hareketlilik gösteriyor.

Euro arttığında paykasa fiyatı artıyor. Euro azaldığında paykasa fiyatı azalıyor. Ön ödemeli kartı kullananların bu hususa çok dikkat etmeleri gerekiyor. Euro, piyasaya endeksli olduğundan fiyatlar gün içinde değişkenlik gösteriyor. Satışını yapan siteler de paykasa fiyatları üzerinde fiyat değişkenliğini aynı hızda yapamıyorlar.

Bu kartın satışını yapan sitenin birinde 10 Euro’luk kartın paykasa fiyatı 70 lira iken diğer sitelerde, 78, 80, 81 ve 84 lira arasında değişkenlik gösteriyor. Aynı sitede 20 Euro’ luk kart 150 liraya satılırken diğer sitelerde paykasa fiyatları 168 liraya kadar çıkıyor. Resmi siteler arasında bile paykasa fiyatı bu kadar farklılık gösterirken tüketicilerin bu duruma çok dikkat etmeleri gerekiyor. Daha ucuz paykasa almak isterken dolandırılabilirsiniz bu konuda dikkat etmelisiniz.

Paykasa Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

1- Resmi sitelerden almaya dikkat edin.

2- Euro döviz kurunun son fiyatını araştırın.

3- Size verilen 16 haneli kodu kimseyle paylaşmayın.

4- Alacağınız ürünün veya yapacağınız ödemenizin tutarını Euro’ya çevirip ona denk gelen kartı satın alın.

5- Kartınızı bozdururken yine döviz kurunun son halini öğrenip ona göre bozdurun.

Bozdurma İşlemi Nasıl Yapılır?

Harcama sonunda kartınızda bakiye kaldıysa, hediye verildiyse ya da bahis sitelerinden kazancınızı bu yöntemle çektiyseniz bütün resmi satış sitelerinde bozdurabilirsiniz. Sitenin müşteri temsilcisini arayarak bozdurma talebinde bulunabilirsiniz. Kart kodlarını ve banka hesap numaranızı temsilciye verdiğinizde o günkü kur üzerinden hesaplanarak para hesabınıza yatacaktır.

Sitenin uygulamasına bağlı olarak paranın hesabınıza geçmesi 6 ile 30 dakika arasında sürüyor. Burada sizin dikkat edeceğiniz nokta döviz kurunu kaç liradan hesapladıkları olmalıdır. Bunun için birkaç siteyi arayarak kur bilgisi almanız iyi olacaktır.

Elinizdeki bakiyeyi bozdurmak istemiyorsanız ekleme yaparak yeni bir kart da alabilirsiniz. Yeni harcamalarda kullanabilirsiniz. En güncel paykasa fiyatı için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Mobil uygulamamızı ÜCRETSİZ indirin GÜVENDE kalın!


Site site gezip dolandırılmayın güvenilir mobil uygulamanızı indirin. Güvenilir alışveriş aracı olan mobil uygulamamız her an elinizin altında olsun tek tıkla kolayca satın alma işlemini güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirin.
Paykasa Apple Uygulama - Paykasa App - Paykasa App Store
Paykasa Android - Paykasa Android Uygulama - Paykasa Play Store

© Virtual Payment Systems, 2019 All Rights Reserved