WeCreativez WhatsApp Support
7/24 Saat Whatsapp üzerinden satın alma ve bozdurma işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Merhaba, ben Betül size nasıl yardımcı olabilirim?

Paykasa Kuru

Paykasa Kuru

Paykasa Kuru Nasıl Belirlenir?

Birçok kişi paykasa kart edinerek, avantajlarından faydalanmak istemektedir. Paykasa kartı almak isteyen kişiler, paykasa kuru ile yakından ilgili olmalıdır çünkü bu kur anlık olarak değişmektedir. Ön ödemeli olan bu kart, EURO para birimi üzerinden kullanılmaktadır. Euro kuru yükseldikçe paykasa kuru değişiklik göstermektedir. Bu nedenden dolayı, bu kartı kullanan kişilerin hesaplarında da bazı dalgalanmalar olmaktadır.

Türkiye’de yaygın bir şekilde kullanılan bu kart, dünya üzerinde de büyük ilgi görmektedir. Alışveriş veya oyun sitelerinden alışveriş gerçekleştiren kişiler, paykasa kartını bir ödeme aracı olarak kullanmaktadır. Sanal para olarak kullanılan bu kart, herhangi bir bankacılık sistemine ihtiyaç duymamaktadır. Özellikle para yatırırken veya para bozdururken, insanlar bu kura daha fazla önem vermektedir.

Paykasa Kurundaki Fark Neden Oluşur?

İnsanlar paykasa ile para yatırırken veya para bozdururken dönem dönem farklılıklara denk gelmektedir. Bu farklılık paykasa kuru ile yakından ilgilidir ve bazı durumlarda ufak tefek kayıplar yaşanabilmektedir. Paykasa kartı satın almak oldukça basittir ve kullanımı da son derece kolaydır.

Paykasa kartını kullanmaktan vazgeçen kişiler, kartlarının içindeki bakiyeleri son kullanma tarihine kadar kullanmalıdır. Paykasa kartı ile bütün işlemler 15 dakika içerisinde gerçekleşmektedir ve bu durum müşteri memnuniyetini son derece arttırmaktadır. Çeşitli farklılıklar paykasa kuru ile ortaya çıkmaktadır ve müşteri hizmetleri bu duruma son derece iyi bir açıklama getirmektedir.

Paykasa Bozdurma Kuru Nasıl Olmaktadır?

Müşterilerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap olan paykasa kuru güncel kur değerleri üzerinden belirlenmektedir. Ekonomik açıdan müşterilere yardımcı olan paykasa kurları herhangi bir problem yaşanmasına engel olmaktadır. Tüm avantajların ve fırsatların müşterilere sunulması, kart bilgileri ile anında alışveriş konusunda büyük kolaylık sağlamaktadır.

Temiz ve sorunsuz bir hizmet anlayışı ile ilerleyen paykasa kurları 15 milyondan fazla platform içerisinde hizmet vermektedir. Kişisel bilgi ve kimlik bilgisi gerektirmeyen paykasa kartını satın almak birkaç dakika içerisinde gerçekleşmektedir. Limiti müşteriler belirlese de, bozdurma sırasında ödenecek miktarı paykasa kurları belirlemektedir. Bu kart tek kullanımlık olmakla birlikte, para yükleme işleminin gerçekleşmesine imkan yoktur.

Paykasa Bozdurma Kuru Özellikleri Nelerdir?

İşinde uzmanlaşmış dolandırıcılar, internet alışverişlerinde kredi kartı kullanan kişileri dolandırmaktadır. Bu gibi durumların yaşanması, paykasa kartının kullanımını daha önemli hale getirmiştir. Tek bir şifre ile herhangi bir kişisel kimlik bilgisine ihtiyaç olmadan paykasa kurları takip edilebilmektedir.

Müşteri hizmetleri ile iletişime geçildiği takdirde güncel kur bilgileri hakkında geniş bilgi sahibi olunmaktadır. Küresel ödeme yöntemlerinden biri olan paykasa, çok fonksiyonludur. Paykasa alma ya da bozdurma işlemleri, güven içerisinde olmaktadır. Paykasa bozdurma işlemleri, internet üzerinden yapılmaktadır.

Kartın kullanım alanlarının çok daha fazla olması, insanların riske girmeden alışveriş yapmasını sağlar. Pratik bir şekilde paykasa bozdurmak isteyenler, işlemlerini 7/24 halledebilmektedir. 4 haneli bir şifre vardır ve kart numarası 16 haneden oluşmaktadır. Paykasa fiyatları nasıl belirlenir merak ediyorsanız bin önceki gönderimizde detaylı şekilde atlatmıştık blog sayfasından detaylara ulaşabilirsiniz..

Mobil uygulamamızı ÜCRETSİZ indirin GÜVENDE kalın!


Site site gezip dolandırılmayın güvenilir mobil uygulamanızı indirin. Güvenilir alışveriş aracı olan mobil uygulamamız her an elinizin altında olsun tek tıkla kolayca satın alma işlemini güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirin.
Paykasa Apple Uygulama - Paykasa App - Paykasa App Store
Paykasa Android - Paykasa Android Uygulama - Paykasa Play Store

© Virtual Payment Systems, 2019 All Rights Reserved