WeCreativez WhatsApp Support
7/24 Saat Whatsapp üzerinden satın alma ve bozdurma işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Merhaba, ben Betül size nasıl yardımcı olabilirim?

Paykasa Nedir

Paykasa Nedir


Paykasa Nedir?

Ne Gibi Avantajlar Sağlar ?

Paykasa Nedir - Paykasa Kart Nedir - Paykasa Card Nedir

Paykasa nedir sorusunun yanıtını arayanlar için hazırlanmış olan bu yazıda, merak ettiğiniz tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Günümüz dünyasında artık bir çoğumuz alışverişlerde online yöntemi tercih etmekte ve hem zamandan hem paradan tasarruf etme imkanı yakalamaktayız. Bu nedenle her geçen gün geliştirilen ödeme sistemleri, artık daha güvenilir ve hızlı ödeme yapabilme olanağı sunuyor. En önemli özelliği ön ödeme sistemi olması olan kart, bu nedenle güvenlik ile ilgili şüpheye düşmemenizi sağlıyor.

Son yıllarda kredi kartı ile yapılan online ödemelerde, dolandırıcılık olayları bir hayli artış göstermiştir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmak istemeyen kredi kartı kullanıcıları için paykasa kart nedir , en güvenilir alternatif ödeme seçenekleri arasında yer almaktadır. Bu kart, tüm dünya üzerinde kullanılmakta ve her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmaya devam etmektedir.

Kartın üzerinde 16 haneli bir numara bulunmaktadır. Bu numara, tıpkı kredi kartında olduğu gibi ödeme esnasında kullanılmakta ve kişisel bilgilerinizi güvence altına almaktadır. Kartı yalnızca bir defa kullanabilme hakkınız bulunmakta. Tek kullanım sonrasında kendi kendini imha etme özelliğine sahiptir. Sizler de bu karta sahip olarak online alışverişlerinizi çok da pratik ve güvenilir bir hale getirme şansı elde edebilirsiniz. Bunun için 7/24 müşteri temsilcilerine bağlanarak canlı destek alabilme şansına sahipsiniz.

Paykasa Nasıl Alınır?

Web sitemizde yayınladığımız paykasa nedir başlığı altındaki içerik sizlere yeterli olmadıysa müşteri temsilcilerimizden gerekli bilgiyi talep edebilirsiniz. Her gelir durumuna yanıt verecek limit seçenekleri ile satışa sunulan kart, son derece kolay bir şekilde satın alınabilmektedir. Bu karta ve sunduğu avantajlara sahip olabilmek için satın alma işlemlerinizi resmi olarak yetkili siteler üzerinden yapabilirsiniz.

Satın alma işlemi öncesinde güncel fiyatları kontrol ederek ardından müşteri temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz. Ardından kart limitinizi hangi tutarda istiyorsanız buna uygun bir seçim yapmalısınız. Satın alma butonuna tıkladığınızda bir kaç dakika içerisinde işleminiz tamamlanmış olacaktır. Kartı satın aldıktan sonra hemen dilediğiniz zaman ve yerde kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu kartın bakiyesini kendiniz belirlediğiniz için limit aşımı gibi bir durum ile karşı karşıya asla kalmamaktasınız.

Ödemenizi tercihe göre havale ya da eft olarak gerçekleştirebilirsiniz. Tüm işlemleriniz güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmekte ve sizlerin güveni hiçbir zaman boşa çıkartılmamaktadır. Merak ettiğiniz tüm sorular için destek birimi oluşturabilir ve müşteri temsilcilerinden gerekli yardımı alabilirsiniz.

Kart satın alma işleminiz sırasında herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmamak için mutlaka yetkili sitelerle irtibata geçmelisiniz. Satın aldığınız kartta herhangi bir aidat ve ya faiz gibi masraf ödemesi yapmanıza gerek yoktur.

Paykasa Kart Nedir? Nerede Kullanılır?

Hayatımıza sürekli yeni ve güvenilir ödeme sisteminin girmesi, paykasa nedir sorusunu akıllara getirmeye devam ediyor. Kolay alışverişin en keyifli yolunu bizlere yaşatan bu kart, sayısız internet sitesinde geçerliliğini korumaktadır. Yalnızca alışveriş yaparken değil, oyun sitelerinde de bu avantajlardan yararlanma şansınız bulunmaktadır. 

Yalnızca ön ödeme yapabiliyor olmanız sebebi ile üstün güvenlik sağlayan kart sayesinde, kişisel bilgileriniz başkalarının eline geçmez. Bu da sizlere alışverişlerinizden çok daha büyük bir keyif alma olanağı tanır. Tek kullanımlık kod özelliği sayesinde dilediğiniz gibi güven sorunu yaşamadan online ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu kartı kullanmak için internet sayfasının ödeme kısmında paykasa ile ödeme yap bölümünü seçmeniz gerekmektedir. Daha seri ve güvenilir alışveriş yapılabilmesine imkan tanıması sebebiyle olumlu yorumlar alan bu kart, başarılı bir altyapı ile tasarlanmıştır.

Paykasa Nasıl Bozdurulur?

Son zamanlarda paykasa nedir sorusunun yanı sıra paykasa bozdurma işlemleri de büyük bir merak uyandırmaktadır. Bu ön ödeme sisteminin bizlere sunmuş olduğu başka bir avantaj da nakit ihtiyacına yanıt veriyor olmasıdır. Acil nakit para gereksinimlerinizde kartınızın içerisindeki mevcut bakiyeyi nakit paraya çevirebilirsiniz.

Bu işlemleri gerçekleştirebilmek için müşteri temsilcisine bağlanıp canlı destek almanız gerekmektedir. Kart bozum işlemlerinde müşteri temsilcisi sizden sadece kart numaranızı ister. Bunun dışında ise bakiyenin hesabınıza aktarılabilmesi için banka bilgilerinizi paylaşmalısınız.

Kart bozdurma işlemleri de satın alma kadar kolay ve hızlı gerçekleşmektedir. Sizlerin güvenini boşa çıkarmadan yapılan kart bozum işleminden hemen sonra bakiyeyi hesaplarınızda görebilmektesiniz.

Sizler için en yüksek kurlar kullanılarak gerçekleştirilen kart bozum işleminde vermiş olduğunuz tüm bilgiler saklanır. İşlemler sırasında kişisel bilgilerinizin bir başkasının eline geçmesi gibi kötü bir durum ile karşı karşıya kalmazsınız.

Mobil uygulamamızı ÜCRETSİZ indirin GÜVENDE kalın!


Site site gezip dolandırılmayın güvenilir mobil uygulamanızı indirin. Güvenilir alışveriş aracı olan mobil uygulamamız her an elinizin altında olsun tek tıkla kolayca satın alma işlemini güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirin.
Paykasa Apple Uygulama - Paykasa App - Paykasa App Store
Paykasa Android - Paykasa Android Uygulama - Paykasa Play Store

© Virtual Payment Systems, 2019 All Rights Reserved