WeCreativez WhatsApp Support
7/24 Saat Whatsapp üzerinden satın alma ve bozdurma işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Merhaba, ben Betül size nasıl yardımcı olabilirim?

Paykasa Reseller

Paykasa Reseller

Paykasa Reseller

Paykasa reseller bayi nedir ve neden tercih etmelisiniz? İnternette güvenlik problemi yaşayanlar ve buna önem verenler ön ödemeli sanal kartları kullanıyorlar. Üyelik ve üyelik ücreti istemeyen bu kartların kullanım limitleri bulunuyor. Bu sanal kartlar fiziki olarak bayilerde veya mağazalarda satılmıyor.

İnternette faaliyet gösteren paykasa reseller firmalarından alınması gerekiyor. Sözlük anlamıyla resel; tekrar alıp satma demektir. İnternette faaliyet gösteren firmalar da sanal kartları satıp tekrar aldıkları için bu isimle anılıyorlar.

Reseller Firmaları Hangileridir?

İnternette paykasa kart reseller firmaları sayısı fazladır. Bu firmalar; resmi ve gayriresmi paykasa bayi olarak faaliyette bulunuyorlar. Bu nedenle bütün firmaların güvenilir olduğu söylenemez. Resmi satış yetkisi ve belgesi bulunan paykasa kart reseller ile alışveriş yapmak en güvenli hareket olacaktır.

Resmi ve güvenilir paykasa reseller siteleri satım ve bozdurum işlemlerini güncel kur üzerinden yapıyorlar. Günün her saatinde müşterilerin mağdur olmaması amacıyla canlı destek hattını hazır tutuyorlar.

Reseller Nasıl Alınır?

Ön ödemeli sanal kart alacaklar resmi paykasa reseller sitelerini araştırmaları gerekiyor. Paykasa kartının satışı Euro üzerinden yapılıyor. Euro döviz kurunu da günlük olarak Merkez Bankası belirliyor. Gün içinde Euro’da fiyat değişkenliği yaşanabiliyor. Bu da dolayısıyla kart fiyatlarına da yansıyor.

Bu nedenle paykasa bayi sitelerinin müşteri temsilcileri aranarak güncel kur bilgisi alınmalıdır. En uygun fiyatı verenin müşteri temsilcisiyle irtibata geçilmelidir. Sanal kartlar; 10-20-50-100 gibi kartlar olarak satımı yapılıyor. Tüketici hangi kartı almak istiyorsa temsilciye bildiriyor. Kart değeri Türk lirasına çevrilerek hangi hesaba yatırılması gerektiği söyleniyor. Müşteri verilen hesap numarasına parayı yatırıyor. Yatırım işlemi gerçekleştikten sonra temsilci 16 haneden oluşan pin kodunu müşteriye bildiriyor. Aynı zamanda SMS ve e-mail adresiyle de bilgilendirme yapılmaktadır. İnternette bütün alışverişlerde kullanılacak bu pin kodu çok önemlidir. Tüketici bu kodu not ettikten sonra iyi muhafaza etmelidir. Telefondan ve bilgisayardan silmelidir.

Paykasa Bayi Bozdurum Nasıl Yapılır?

Tüketiciler pin kodunu kullanmaları sonucunda sanal kartlarında bakiye kalabilir. Kendilerine hediye olarak pin kodu verilebilir. Online oyun sitelerinden kazançlarını pin koduyla alabilirler. Bu pin kodlarını kullanmak istemedikleri zaman paykasa kart bayi sitelerinden bozdurup nakitte çevirebilirler. Bunun için de Euro’nun günlük alış fiyatını öğrenmeleri gerekiyor.

Kartı satın aldıkları siteden ya da diğer siteleri arayarak güncel alış fiyatını öğrenebilirler. En yüksek bozdurum yapan sitenin müşteri temsilcisi aranarak pin kodu ve banka hesap numarası verilir. Temsilci de bakiyeleri liraya çevirerek verilen hesaba yatırır.

Mobil uygulamamızı ÜCRETSİZ indirin GÜVENDE kalın!


Site site gezip dolandırılmayın güvenilir mobil uygulamanızı indirin. Güvenilir alışveriş aracı olan mobil uygulamamız her an elinizin altında olsun tek tıkla kolayca satın alma işlemini güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirin.
Paykasa Apple Uygulama - Paykasa App - Paykasa App Store
Paykasa Android - Paykasa Android Uygulama - Paykasa Play Store

© Virtual Payment Systems, 2019 All Rights Reserved