WeCreativez WhatsApp Support
7/24 Saat Whatsapp üzerinden satın alma ve bozdurma işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Merhaba, ben Betül size nasıl yardımcı olabilirim?

Paykwik

Paykwik


Paykwik Kart İle Güvenli Ödeme

Paykwik - Paykwik Kart - Paykwik Kart Al - Paykwik Bozdurma

Paykwik kartlar, dünyanın her ülkesinde, yurt dışı ve yurt içinde online alışveriş sistemlerinde kullanılan sanal ön ödeme kartıdır. Genel açıdan bakıldığında ön ödeme aracı olarak tercih edilen kartın çalışma şekli bilinen kredi kartı çalışma şekillerine benzer. E-ticaret sisteminde kayıtlı olan her firmanın ödeme seçeneklerinde bulunan Paykwik kartlar, gıdadan sanal oyuna kadar pek çok alışverişe olanak tanımaktadır.

Son zamanlarda internet ortamında dolandırıcılığın artması ile beraber ön ödemeli kartlara talep de giderek artmıştır. Özellikle, kişilerin kimlik bilgisi vermeden rahatlıkla internet üzerinden alışveriş yapabilmeleri pek çok kullanıcıyı cezbeder niteliktedir. Bu sebeplerle ortaya çıkan ön ödeme kartlar gün geçtikçe daha çok kullanıcıya sahip olmaktadır. Kullanıcı sayısının bu denli artışı ise ön ödemeli kartlar sayesinde veri güvenliğinin sağlanıyor olmasıdır.

Paykwik Nedir?

Paykwik sanal ön ödeme kartı e-ticaret firmalarında geçerli olan ve kişilerin internet üzerinden yaptıkları ödemelere yardımcı olan sanal bir karttır. Kartın asıl amacı internet üzerinden yapılan tüm alışverişlerde kişisel bilgi paylaşımının ve dolandırıcılığın önüne geçmektir. Bilinen kredi kartları gibi kullanılan sanal ödeme kartı, kişilerin online alışverişlerine yardımcı olmaktadır. Üstelik tek kullanım şeklinde olan bu kartlar, ileride oluşabilecek dolandırıcılık durumlarının da önüne geçebilmektedir. Kart alımlarında verilen kod ve kart numarasını alışveriş yapılacak alana girerek, oldukça pratik şekilde ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Paykwik kartlar dünya çapında pek çok alışveriş sitesinde kullanılan bir ödeme aracıdır. Daha önceden alınan kart numarası ve kart kodu ile beraber alışveriş yapmanızı sağlar. Kart logosunun görüldüğü her alanda kolaylıkla ön ödeme kartınızı kullanabilirsiniz. Kart ayrıca, alışverişlerde pek çok fiyat avantajı da sağlamaktadır. Ön ödeme aracı olarak son zamanlarda adından söz ettiren paykwik kart, özellikle güvenlik ağının sıkı olması sebebiyle kullanıcı sayısını artırmıştır. Tek kullanım ile yapılan alışverişlerde kartın kopyalanması ya da çalınması muhtemel olay değildir. Bu sebeple, gönül ferahlığı ile kart kullanılabilir. Kartın temin edilmesi de alışveriş yapılması kadar kolaydır. Bayilikler aracılığı ile kart hakkında bilgi sahibi olabilir, kartınızı kısa sürede temin edebilirsiniz.

Paykwik Nasıl Alınır?

İnternet üzerinde güvenli olarak alışveriş yapmanızı sağlayan ön ödeme kartınızı talep ederken mutlaka bayiliklerden yardım almalısınız. Kart satın alma işlemi yapmadan önce ilgili kartınızın ana bayiliklerine gelerek, buralarda müşteri temsilcileri ile iletişime geçmeniz gerekir. Müşteri temsilcilerinin yönlendirmesinden sonra dilediğiniz kart miktarını seçebilirsiniz. Euro döviz kuru ile çalışan karta yalnızca 10, 20, 25, 50, 100, 200, 250, 500 ve 1000 Euro para yükleyebilirsiniz. Bu nedenle, bütçenize uygun tutardaki kartı seçerek satın alma işlemine başlayabilirsiniz. Kartınızı almak için herhangi bir kişisel bilgi paylaşımı yapmadan Havale ya da EFT seçenekleri ile ödemenizi yapabilirsiniz. Kart alımlarında adınızı ya da kimlik numaranızı vermeniz gerekmez. Yalnızca bilgilendirme için e-mail adresinizi paylaşabilirsiniz. Kart alımı için gerekli ödemeyi yaptıktan sonra e-mail adresinize kartınızın pin numarası gönderilir. Bu pin numarası ile dilediğiniz site üzerinde kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz. Oldukça basit ve pratik bir satın alma işlemi sonrasında kartınızı güvenlik açısından gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Nerelerde Kullanılır?

Paykwik kartlar tüm dünya bir ön ödeme aracı olarak sıklıkla kullanılan sanal kartlardan birisidir. Ön ödeme kartların en çok tercih edildiği alanlardan birisi de iletişim ve oyun web siteleridir. Özellikle oyun siteleri üzerinde sanal alımlara dayanan alışveriş fırsatları ön ödeme araçları ve sanal kartları ile yapılmaktadır. Bu sayede kişiler kimlik bilgilerini ya da kredi kartı bilgilerini vermeden güvenle alışveriş yapabilmektedir. İletişim alanında sanal ön ödeme kartları daha çok Voip ve Skype gibi dünyaca ünlü uygulamalarda satın alma işlemleri için tercih edilmektedir. Bunların yanı sıra mobil cihazlar üzerinde de alışveriş imkanı sunan kartlar, konuşma ya da görüntü arama gibi işlemlerde ödeme aracı olarak tercih edilir. Tüm bunların yanı sıra internet ortamında farklı alışveriş sitelerinde de tercih edilen ön ödeme kartları alışveriş ve giyim gibi alanlarda da kullanılabilmektedir. Fakat genellikle, web tabanlı oyun sitelerinde daha çok kullanıcı bulmaktadır. Bu oyunlar; Metin 2,VoiPINOY,Pick’n Pay,Gladiatus,Mondetech ve Silkroad gibi online alışverişe imkan veren sitelerdir.

Paykwik Bozdurma

PayKwik ön ödeme kartınızda bulunan kart miktarını dilediğiniz zaman nakite dönüştürerek, kullanabilirsiniz. Bu işlem kart bozdurma işlemi olarak bilinmektedir. Kartınızın içerisinde bulunan toplam tutarı ya da dilediğiniz miktarı istediğiniz an banka hesaplarınıza aktarabilirsiniz. Bu işlem için tek yapmanız gereken kartınıza ait olan web sitelere ulaşmak ve müşteri temsilcileri ile iletişime geçmektir. Kart içerisinde yer alan tutar o günkü Euro döviz cinsine göre hesaplanmaktadır. Bu nedenle, kart bozdurma işleminde öncelikle kart bozdurma fiyatlarına bakmanız gerekir. Aynı işlemi müşteri temsilcilerinden yardım alarak da yapabilirsiniz.

Kart bozdurma işleminin ardından müşteri temsilcinize bu durumu ileterek, kısa sürede kart içerisinde bulunan tutarın hesabınıza geçmesini sağlayabilirsiniz. Kart bozdurma işleminde dikkat edilmesi gereken husus ise bir bayilik ile iletişime geçmektir. Aksi halde kartınız ve ödemeleriniz risk altında kalabilir. Bayilikler ile iletişime geçerek, dilediğiniz an kartınızı bozdurabilir, nakit ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Kart bozdurma işleminde ayrıca bozdurma fiyatlarına da dikkat etmek önemlidir. O günkü kuru baz alarak, komisyon ve ek ücret ödemesi yapmadan bozdurma işleminden faydalanmanız gerekir.

Mobil uygulamamızı ÜCRETSİZ indirin GÜVENDE kalın!


Site site gezip dolandırılmayın güvenilir mobil uygulamanızı indirin. Güvenilir alışveriş aracı olan mobil uygulamamız her an elinizin altında olsun tek tıkla kolayca satın alma işlemini güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirin.
Paykasa Apple Uygulama - Paykasa App - Paykasa App Store
Paykasa Android - Paykasa Android Uygulama - Paykasa Play Store

© Virtual Payment Systems, 2019 All Rights Reserved