WeCreativez WhatsApp Support
7/24 Saat Whatsapp üzerinden satın alma ve bozdurma işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Merhaba, ben Betül size nasıl yardımcı olabilirim?

Ucuz Paykasa

Ucuz Paykasa


En Uygun Fiyatlı Paykasa Kart

Ucuz Paykasa - Ucuz Paykasa Kart - Ucuz Paykasa Card

Ucuz paykasa kart. Kullanımı için kullanıcıların dikkat etmesi gereken hususların başında kartın ve temin edilecek kodun bir paykasa kart bayiliğinden temin edilmesidir. Bayilikler aracılığı ile alınan kartlar hem komisyon açısından maliyet yaratmamakta hem de güvenilirliği daha sağlam olmaktadır.

İnternet üzerinde online olarak sıklıkla kullanılan ve giderek daha da popüler hale gelen paykasa kartlar özellikle güvenlik ve uygun fiyatlı alışveriş için büyük fırsatlar yaratmaktadır. Alışverişlerde ödeme güvenliğini üst seviyeye çıkartan kartlar bir nevi ön ödeme aracı olarak tercih edilmektedir. En uygun fiyatlarla temin edebileceğiniz kart için o günkü döviz kuru belirlenmekte herhangi bir komisyon ya da ek masraf alınmamaktadır. Bu sayede online alışverişlerde kullanacağınız kart daha uygun fiyatlara temin edilebilmektedir.

Kartınız sayesinde mağaza mağaza dolaşmak yerine internet alışverişini daha uygun kampanyalarla beraber yapabilirsiniz. İnternet ortamından yapılan alışverişler oldukça ekonomik fiyatlarla yapılmakta ayrıca ek maliyetler de yaratmamaktadır. Tüm bunların yanı sıra internet ortamında yapılan alışverişlerde yaşanan güvenlik problemleri de kart kullanımında sunulan avantajlarla beraber ortadan kaldırılmaktadır.

Ucuz paykasa kart hizmeti almak için tek yapmanız gereken kartınız için gerekli bayiliğe başvurmak ve bayilikler aracılığı ile kart fiyatlarını incelemektir. Sizinle ilgilenen bir müşteri temsilcisi aracılığı ile kartınızı daha uygun fiyatlarda temin edebilir, dilediğiniz zaman kart içerisinde yer alan tutarı nakit durumuna getirebilirsiniz.

Ucuz Paykasa Kart Fiyatları

Son zamanlarda popülerleşen, özellikle internetin ortaya çıkarttığı sorunları yok eden paykasa kartlar her bütçeye uygun paykasa olması sebebiyle kullanıcı sayısını artırmıştır. Bir ön ödeme aracı olarak tercih edilen kartlar özellikle uygun fiyatlı olması ile de kullanıcılara farklı avantajlar sağlamaktadır. Kart kullanımından önce döviz kuruna göre belirlenen fiyatlarla beraber kartınıza yüklemek istediğiniz tutarı belirlemeniz gerekmektedir. Fiyatlar için bayiliklerin fiyat listesini inceleyebilirsiniz. Bütçenize uygun fiyatları tercih ederek, kartınızı müşteri temsilcileri aracılığı ile temin edebilir, verilen kod ile online alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kart fiyatları hakkında en doğru bilgiye ise yalnızca paykasa kart yasal bayilikleri aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Bu nedenle, kartınızı temin etmeden önce mutlaka müşteri temsilcilerinden fiyat bilgisi almanız gerekmektedir.

Güvenli Alışveriş Seçenekleri

Online alışverişlerde kullanılan ön ödeme kartı kısa süren üyelik işlemi sayesinde internet ortamında yapılan tüm alışverişleri daha güvenli hale getirmektedir. Kartınızı temin ettikten sonra kartın kullanımı için 16 haneli bir kart numarası ve tek kullanımlık bir kod verilecektir. Tek kullanımlık kod sayesinde internet siteleri üzerinde dilediğiniz gibi alışveriş yapabilir, güvenli alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz. Tek kullanımlık kod ile alışverişlerinizde herhangi bir banka kartı bilgilerini vermek zorunda kalmazsınız. Bu nedenle, yapacağınız alışveriş ucuz paykasa kartınız ile hem daha uygun fiyatlara gelir hem de daha güvenli bir ortam yaratır. Herhangi bir ek ücret ödemeden kartınızın güvenliğini üst seviyede tutabilirsiniz. Çünkü diğer banka kartlarınız alışveriş esnasında kişisel bilgilerinizi istemektedir. Bilgileriniz sayesinde internet ortamında kişisel bilgiler daha kolay kopyalanabilir. Tüm bu problemleri ortadan kaldıran yeni nesil ön ödeme aracı kartlar kişisel bilgileri ortaya çıkartmadan alışveriş yapmanızı sağlar. Ayrıca, kredi kartı kullanmayan kişiler için de ön ödeme kartı büyük avantaj sağlamaktadır.

Kart Bozdurma İşlemleri

Güvenli alışveriş için ön ödeme aracı olarak kullanılan kartlar ayrıca nakit ihtiyaçlarınız sırasında da kullanıcılara farklı hizmetler sunmaktadır. Kart içerisinde yer alan tutarı kullanmadığınız ya da kullanmaktan vazgeçtiğiniz sürece kartınızda bulunan tutarı kendi hesabınıza aktarabilirsiniz. Yalnızca birkaç dakikalık işleme dayanan kart bozdurma işlemleri o günkü kur üzerinden yapılmaktadır. Sistem içerisinde kalan toplam bakiyenizi kısa sürede ve kolaylıkla banka hesaplarınıza tekrar aktarabilirsiniz. Kart bozdurma işlemi için müşteri temsilcileri ile iletişime geçmeniz ve kur fiyatlarını incelemeniz yeterli olacaktır. Ardından dilediğiniz kadar tutarı anında banka hesabınıza gönderebilir, kısa sürede işlemleri ek masraf olmadan yapabilirsiniz. Kart bozdurma işlemine başlamak için öncelikle bayilik web sitesi üzerinde paykasa kart bozdurma sekmesine gelmeniz yeterli olacaktır.

Ucuz Paykasa Kart Kullanımı

Ucuz paykasa kartlar ön ödeme aracı olarak internet alışverişlerinin söz konusu olduğu her yerde kullanılabilmektedir. Ön ödeme kartları yalnızca resmi olan ve güvenliği sağlamış e-ticaret firmalarında kullanılabilmektedir. Son zamanlarda giderek popülerleşen ön ödeme kartları online alışverişlerde rahatlıkla kullanılır. Özellikle, oyun, sanal alışveriş, giyim ya da gıda sitelerinde tercih edilen ön ödemeli kartlar güvenliği sağlamaları sebebiyle kullanıcı sayısını artırmaktadır.

Güvenli şekilde alışveriş yapmak için kartınıza sadece € döviz kuru üzerinden bakiye yükleyebilirsiniz. Ayrıca, kart logosunu gördüğünüz her sitede kartınız ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Bir nevi kontör sanal kart olarak kullanılabilen ön ödemeli kartlar Euro döviz kuru ile aktif hale gelmektedir. Kart içerisine yalnızca 10, 20, 50, 100, 150 ya da 250 Euro yükleyebilirsiniz. Ön ödeme imkanı sunan kart kullanım için tek kullanımlık bir kod göndermektedir. Ön ödeme kartları 16 haneli kart numarasından ve CV kodundan oluşmaktadır. Türkiye’de de giderek yaygın hale gelerek bazı özel bankalar ile de anlaşma yapmıştır. Bu sayede kart kullanımının alanı genişlemiş ve daha güvenli hale gelmiştir.

Ön ödemeli kartları dünya çevresinde de tanınmış, bu sayede kullanıcı sayısını artırmıştır. Kullanıcı sayısının her geçen gün artması kartın e-ticaret çevresinde de tanınmasını sağlamıştır. Pek çok e-ticaret firması alışverişlerde bir ödeme aracı olarak ucuz paykasa kartı kullanıcılara sunmaktadır.

Mobil uygulamamızı ÜCRETSİZ indirin GÜVENDE kalın!


Site site gezip dolandırılmayın güvenilir mobil uygulamanızı indirin. Güvenilir alışveriş aracı olan mobil uygulamamız her an elinizin altında olsun tek tıkla kolayca satın alma işlemini güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirin.
Paykasa Apple Uygulama - Paykasa App - Paykasa App Store
Paykasa Android - Paykasa Android Uygulama - Paykasa Play Store

© Virtual Payment Systems, 2019 All Rights Reserved